Pridaj sa k nám!

 

Chceš vedieť, aké to je držať zbraň?
Aké to je oháňať sa s ňou v boji?
Ako taký boj vôbec prežiť?

 

Neváhaj, pridaj sa k nám a pripoj sa k víťaznému tímu! 

Ponúkame bojový a šermiarsky výcvik, priestor pre realizáciu starých remesiel, venovanie sa historickej hudbe a tancom, stredovekú kuchyňu, dobové táborenie, lukostreľbu, prácu s ohňom a ešte oveľa viac! Ak máš záujem vyskúšať si na vlastnej koži dotyk dávnych dôb, kontaktuj nás telefonicky, mailom alebo správou na našej facebookovej stránke a prebuď v sebe bojovníka!


Zodvihni zbraň a pripoj sa k nám! Čakáme na teba.

Podmienky prijatia:

Vek minimálne 15 rokov
Bezúhonnosť
Zdravotná spôsobilosť
Absolvovanie testov fyzickej zdatnosti

Loajalita voči skupine a jej vedeniu
Záujem o históriu
Zodpovedný prístup

  • Kedy sa konajú tréningy? -Trénujeme každú sobotu o 15.00 v športovej hale v Podbieli. Tréning zvyčajne trvá dve hodiny.
  • Čo potrebujem na začiatok? - Žiadateľ o členstvo si musí zaobstarať tréningovú (drevenú) zbraň (meč) pre absolvovanie základného výcviku. Neskôr zhruba po troch až štyroch mesiacoch je potrebný štít.
  • Čo si treba priniesť na prvý tréning? - Na prvý tréning je potrebné si priniesť preukaz poistenca, doklad totožnosti, športovú obuv s bielou podrážkou do haly, športové oblečenie (tričko a šortky) (absolvuješ testy fyzickej zdatnosti), fľašu s vodou.
  • Aké poplatky sa v skupine platia? - Členstvo v skupine a tréningy sú bezplatné. Ak však chceš urobiť dobrý dojem, môžeš po tréningu ostatným kúpiť pivo ;)
  • Ako je to s kostýmom, zbraňami a iným potrebným vybavením? - Každý člen a žiadateľ o členstvo je povinný si na vlastné náklady zabezpečiť vhodný kostým, výzbroj a výstroj. S tým odkiaľ všetky tieto veci zohnať Ti radi pomôžeme.

Prihláška na členstvo v skupine

Ďakujeme že si sa rozhodol/rozhodla vstúpiť do našich radov. Najjednoduchšia cesta ako sa prihlásiť do našej skupiny je vyplnenie tohto formulára, ktorý bude automaticky zaslaný do našej e-mailovej schránky. Následne ťa budeme kontaktovať mailom.


www.facebook.com/Staroslovania